Leaderboard
Starting Times
Open Event Data

Event Now Finished

ACC Day 2 2020v2
Geo Tracks Virtual Event


map view
Pos Name Bib Category Club Water Station 1 Water Station 2 Enforcement Total
1 Ry Webb 162 Male 01:39:49 01:04:19 00:28:30 03:31:05
2 Matt Knight 81 Male 01:46:16 01:06:54 00:29:25 03:41:33
3 Robert Man 175 Male 01:46:38 01:06:18 00:29:39 03:42:06
4 Julia Davis 170 Female 01:51:16 01:10:38 00:29:59 03:54:11
5 Josh Hignell 71 Male 01:47:13 01:10:54 00:35:56 03:54:12
6 Ant Gritton 165 Male 01:47:44 01:11:11 00:35:56 03:59:41
7 Anna-Marie Watson 20 Female Windle Valley Runners 01:54:09 01:15:22 00:34:12 04:05:59
8 Darrren Thomas 123 Male 02:00:53 01:16:34 00:34:46 04:14:47
9 Sean Rice 106 Male 02:00:44 01:16:13 00:35:01 04:14:53
10 John Mason 93 Male 02:00:41 01:16:21 00:35:08 04:15:01
11 Jonathan Warner 139 Male Jonathan Richard Warner 02:06:44 01:16:11 00:33:41 04:21:44
12 Jonathan Burke 24 Male 02:07:36 01:21:58 00:33:50 04:27:05
13 Sarah Hill 72 Female Farnham Runners 02:07:30 01:21:20 00:36:20 04:30:27
14 Gary Window 147 Male Fulham Running Club 02:09:59 01:22:55 00:36:36 04:36:30
15 David Pinchbeck 104 Male 02:09:46 01:23:16 00:36:33 04:38:08
16 Chris Loach 89 Male Weston AC 02:14:44 01:30:50 00:35:35 04:46:25
17 Lee Francis 53 Male Weston Athletic Club 02:14:37 01:29:39 00:37:01 04:46:48
18 Robert Wiseman 148 Male 02:14:22 01:29:42 00:37:05 04:47:08
19 Richard Thompson 124 Male 02:13:01 01:32:30 00:38:57 04:49:42
20 Michael Berry 10 Male 02:14:49 01:35:00 00:38:00 04:50:20
21 Robert Gunar 63 Male 02:22:37 01:24:01 00:40:28 04:53:22
22 Paul Coates 32 Male 100 Marathon Club 02:18:10 01:30:43 00:40:48 04:53:31
23 John Lewis 88 Male 02:23:11 01:24:15 00:40:38 04:54:37
24 Daniel Hollingworth 166 Male 02:23:03 01:24:29 00:40:26 04:54:39
25 Rebecca Vaughan 133 Female Weston Athletics Club 02:16:12 01:31:24 00:40:29 04:55:03
26 Melanie Clark 31 Female 100 Marathon Club 02:20:22 01:31:43 00:39:38 04:57:35
27 John Haydon 174 Male 02:16:11 01:40:04 00:35:56 05:00:16
28 Luke Batchelor 8 Male 02:18:30 01:33:31 00:41:53 05:00:40
29 Emma Bodkin 173 Female 02:17:45 01:32:33 00:42:07 05:01:32
30 Lawrence Brennan 19 Male Clapham Chasers 02:25:15 01:35:59 00:36:28 05:03:05
31 LLoyd Fallesen 48 Female 02:17:49 01:35:47 00:43:07 05:03:45
32 Jim Eustance 47 Male 02:31:36 01:30:48 00:34:46 05:04:20
33 Craig May 94 Male 02:21:50 01:35:40 00:44:17 05:08:21
34 Matthew Johns 79 Male 02:22:29 01:35:06 00:44:38 05:08:47
35 Edmund Walsh 135 Male Edmund Walsh 02:22:33 01:35:25 00:44:20 05:08:57
36 Paul McAuliffe 95 Male Larkfield 02:37:22 01:28:38 00:37:47 05:11:53
37 Paul Atkinson 4 Male Tuff Fitty Triathlon Club 02:28:12 01:36:57 00:40:54 05:15:07
38 Harry Caudery 27 Male 02:28:08 01:32:30 00:43:09 05:15:34
39 Colin Woods 152 Male 02:18:19 01:38:06 00:51:39 05:18:23
40 Adrian Bastian 167 Male 02:24:45 01:36:01 00:50:13 05:21:09
41 Andrew Gillespie 57 Male Bournemouth AC 02:30:54 01:39:25 00:43:47 05:21:23
42 Michael Billups 11 Male 02:28:05 01:37:48 00:45:42 05:21:46
43 Sheldon Wakeham 161 Male 02:31:15 01:41:29 00:44:08 05:28:08
44 Daniel Blowes 13 Male 02:32:09 01:33:53 00:51:53 05:29:51
45 Paul Halford 172 Male 02:35:03 01:44:36 00:44:27 05:31:39
46 Rob Eustance 46 Male 02:31:50 01:40:41 00:46:05 05:33:13
47 David Wiseman 149 Male 02:31:20 01:42:18 00:49:58 05:33:34
48 Debbie Butt 25 Female 02:32:25 01:41:11 00:50:11 05:35:23
49 Steve Clark 30 Male 02:29:55 01:44:35 00:48:12 05:36:33
50 Ivon Whitmore 146 Male Medway and msidstone 02:45:35 01:41:06 00:45:48 05:40:08
51 Max woods 177 Male 02:31:26 01:45:09 00:53:43 05:41:54
52 Joanne Bennet 9 Female Dockside Runners 02:30:42 01:49:32 00:51:50 05:44:38
53 Jonathan Farrell 49 Male Dockside Runners 02:31:13 01:49:02 00:51:53 05:44:43
54 Rachael Stow 144 female 02:50:02 01:39:12 00:46:33 05:46:47
55 Henrietta Osmont 101 Female 02:32:57 01:53:37 00:53:41 05:48:39
56 Kerri Rowe 109 Female Bodmin Road Runners 02:47:57 01:42:45 00:49:55 05:50:03
57 Jane Stedman 118 Female 100 Marathon Club 02:48:19 01:42:56 00:49:55 05:50:26
58 Rob Tibbett 126 Male 02:44:37 01:50:20 00:49:22 05:51:50
59 Ian Hendry 70 Male 02:54:57 01:46:16 00:47:46 05:54:06
60 John Hammond 176 Male 02:37:44 01:56:19 00:53:56 05:58:10
61 Jim Whitmarsh 145 Male 100 marathon club 02:47:09 01:49:21 00:51:34 05:58:35
62 Neil Blewett 171 Male 02:39:43 01:48:50 00:55:51 05:59:13
63 Toots Vakalutukali 132 Male 02:54:36 01:48:20 00:45:00 05:59:36
64 Alan Landricombe 83 Male 02:52:34 01:49:23 00:48:07 05:59:47
65 James Brakes 18 Male 02:54:41 01:48:12 00:45:03 05:59:50
66 Steven Jackson 78 Male 02:47:45 01:49:09 00:51:33 06:00:00
67 Steve Dechan 39 Male Tetbury Dolphins 02:52:02 01:50:37 00:47:49 06:01:45
68 Darren Mustoe 99 Male Tetbury Dolphins 02:52:41 01:50:34 00:47:43 06:02:58
69 Harry Smith 117 Male Stowmarket Striders 02:45:44 01:58:06 00:51:06 06:06:45
70 Justin Potter 156 Female 02:47:41 02:03:33 01:16:19 06:07:33
71 Stephen Plummer 105 Male West Bromwich Harriers 02:47:56 01:47:28 00:59:49 06:07:35
72 Richard Melay 98 Male 02:45:25 01:49:23 00:53:05 06:07:52
73 Judith Chubb-White 29 Female 02:52:28 01:52:24 00:54:31 06:10:06
74 James Wotton 153 Male Weston Atheltic Club 02:38:59 01:58:34 00:53:20 06:10:50
75 Martina Lee 85 Male East End Road Runners 03:12:16 01:47:44 00:43:11 06:17:14
76 Darren Sheppard 114 Male Tetbury Dolphins Running Club 02:52:57 02:00:53 00:54:47 06:21:50
77 Andrew Gibb 55 Male 02:54:44 01:59:01 00:54:42 06:22:11
78 Barbara Garrett 136 Female 03:01:10 01:55:00 00:52:50 06:22:28
79 Sam Pearson 103 Male 02:54:40 01:59:04 00:54:36 06:25:06
80 Tom Aleksandrowicz 2 Male 02:38:39 02:14:27 00:55:06 06:28:13
81 Lorraine Collins 164 Female 03:08:37 02:04:01 00:47:38 06:30:12
82 John Stoneman 163 Male 03:08:22 02:04:15 00:47:41 06:30:23
83 Emma Webster 142 Female 03:02:31 01:57:33 00:58:32 06:34:47
84 Nick Scrase 111 Male 03:02:14 01:57:48 00:58:26 06:34:49
85 Matthew Lee 84 Male Mercia Fell Running Club 02:50:23 02:12:21 00:58:00 06:36:45
86 Rebecca Emerton 45 Female Shelton Striders 02:54:52 02:05:38 01:02:51 06:38:23
87 Louise Grinsdale 62 Female 02:55:00 02:05:42 01:02:54 06:38:33
88 Fred Streatfield 119 Male Larkfield A/C 03:11:29 02:00:05 00:50:05 06:38:40
89 Simon Osborne 100 Male 02:56:11 02:00:15 01:01:33 06:38:54
90 Anna Gordon 58 Female Hedge End Running Club 02:52:42 02:12:18 00:57:51 06:39:09
91 Ed Culshaw 35 Male Carn Runners 02:55:38 02:09:16 00:58:04 06:41:17
92 Joe Harling 67 Male 03:09:18 02:04:34 00:56:12 06:44:39
93 Martyn Sharpe 113 Male 03:15:53 01:59:31 00:54:27 06:46:33
94 Pete Cross 34 Male Belgrave Harriers 03:08:17 02:06:19 00:56:26 06:48:45
95 Andrew Bole 157 Male 03:16:13 02:05:03 00:57:01 06:53:23
96 Sue Garland 54 Female 03:17:18 02:10:34 00:49:17 06:53:24
97 Rebecca Bole 158 Female 03:16:23 02:04:42 00:57:09 06:53:29
98 Caroline Taplin 121 Female 03:17:38 02:10:32 00:49:29 06:53:51
99 Lisa Lewy 36 Female 03:07:52 02:20:59 00:51:23 06:56:58
100 Aron Gregory 61 Male 03:25:11 02:05:36 00:52:05 07:01:05
101 Justine Flett 50 Female 03:22:32 02:10:46 00:56:06 07:04:52
102 Rob McGregor 97 Male 03:21:36 02:11:46 00:56:14 07:04:52
103 Dawn Hunt 76 Female 100 MARATHON CLUB 03:20:30 02:15:34 01:00:37 07:17:18
104 Martin Hunt 75 Male 100 MARATHON CLUB 03:21:18 02:15:26 01:00:34 07:18:01
105 Lucy Maggs 91 Female Stubbington green 03:09:24 02:23:32 01:05:13 07:21:13
106 Helen Donnelly 43 Female Tetbury Dolphins Running Club 03:20:35 02:30:19 01:03:01 07:41:21
107 Caroline Hill-Trevor 73 Female Tetbury Dolphins Running Club 03:20:25 02:30:27 01:03:13 07:41:35
108 James Sully 120 Male 03:35:12 02:34:05 01:02:00 07:59:14
109 Lizzie Currie 38 Female 03:35:23 02:33:43 01:02:15 07:59:19
110 Matthew Gibson 56 Male 03:35:33 02:33:39 01:02:22 07:59:29
111 Nick Lund 90 Male 03:45:41 02:33:14 00:59:05 08:01:23
112 Francesca Haincourt 137 Female 03:45:28 02:33:52 00:58:36 08:01:34
113 Dawn Green 60 Female 03:45:51 02:33:45 01:01:03 08:04:49
114 Ailsa Bryce-Howard 22 Female 03:45:39 02:33:57 01:01:13 08:05:38
115 James Tothill 129 Male 03:55:50 02:26:27 01:05:16 08:12:09
116 Michelle Gregory 155 Male 03:46:57 02:37:22 01:08:22 08:14:39
117 Gary Barley 5 Male 03:46:34 02:37:46 01:07:32 08:14:41
118 Sharon Barley 6 Female 03:46:46 02:37:53 01:07:15 08:14:49
119 Tim Evans 151 Male Katie Woodman 03:27:33 02:47:14 01:16:27 08:22:15
120 Tony Morgan 69 Male Run for your life 03:27:19 02:46:31 01:17:18 08:22:23
121 Victoria Hosken 74 Female 03:30:19 02:52:03 01:24:00 08:38:14
122 Craig Fothergill 52 Male 04:10:42 02:47:35 01:15:18 08:58:18
123 Linda Fothergill 51 Female Linda Fothergill 04:10:46 02:47:40 01:14:57 08:58:21
124 Adrian Lauchlan 169 Male 05:05:13 03:08:17 23:30:00 09:04:30
125 Johnny Boult 15 Male 04:20:54 02:57:56 01:26:36 09:35:40
126 Julie Jones 80 Female 04:20:58 02:58:12 01:26:26 09:35:41
127 Bozena Do 41 Male 04:18:02 03:01:09 01:26:29 09:37:50
128 Bronwynne Bird 21 Female 04:15:12 03:08:51 01:36:56 09:54:18
129 Paul Bird 12 Male 04:15:10 03:08:54 01:37:01 09:54:26
130 Ellen Davies 115 Female Stowmarket Striders 05:05:15 02:52:59 01:26:48 10:10:51
131 Lucinda Booth 14 Female 04:45:27 03:31:17 01:11:11 10:12:05

Participant Playback

To playback a participant from the leaderboard click the play icon next to their position on the leaderboard and, then click the play button below.